INFINIDAT EMEA Webinar 21 Mayıs

INFINIDAT EMEA Webinar 21 Mayıs

Günümüzde şirketler digital dönüşümün bir parçası olmak ve bu dönüşümün ön saflarında yer almak zorundadır. Infinidat, “Çoklu Petabayt Ölçeğinde, Veriye Dayalı Rekabet Avantajınızı Güçlendireceğiz” sözünü verir. Sizleri, esnek veri yapısı ve en yeni ürün geliştirmelerine yönelik vizyonumuzu, kurumların ve servis sağlayıcılarının verilerinin sizler için en değerli yerde olmasını sağlayan çoklu petabayt veri depolama ortamı oluşturmalarını nasıl sağlayacağını göstermek üzere gerçekleştirilecek webinar’a  davet etmek istiyoruz.

21 Mayıs, 2019 10:00-11:00 (CET)

Şimdi Kayıt Olun: https://lnkd.in/gPsc6Pi Daha fazla bilgi için infinidat@inforte.com.tr üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. #storage #availability #performance #enterprise #bigdata

Yorum yok

Yorum yaz

Yorum
İsim
E-Mail
Website

Inforte Bilişim A.Ş. tarafından işbu form ile elde edilen kişisel verileriniz esas olarak iş süreçlerimizin iyileştirilmesine yönelik çalışmaların yürütülmesi amacıyla işlenebilecek ve yurt dışında yerleşik hosting firmamıza aktarılabilecektir. Mevzuat kapsamındaki haklarınız ile ilgili diğer detaylara ilişkin aydınlatma metnine buradan erişebilirsiniz.