Bize Ulaşın

+90 216 445 23 23

Dil Seçiniz

 • Türkçe
 • English
 

NetScout

NetScout: Bağlantıdaki Dünyayı Koruyun ve Kollayın

NETSCOUT: Bağlı Dünyayı Güvence Altına Alın ve Koruyun

Netscout; müşterilerinin tüm fiziksel, sanal ve bulut ortamlarında hizmet ve uygulama sunma, dağıtma ve güvenli hale getirme hizmeti sunuyor.

Kuruluşlar, riski yönetirken teknoloji dönüşümünü yönlendirmek için artan bir baskıyla karşı karşıyadır. Günümüzün dijital işletmelerinin ihtiyaç duyduğu düzeyde kullanıcı deneyimi sunmak için, hız ve çözümlemeyi, güvenliği ve alaka düzeyini doğru bir şekilde tanımlayan karmaşık dijital ara bağlantıları anında görmeli ve yorumlamalısınız.

NETSCOUT’un işi Smart Data’dır. Kısaca, doğru verileri insanlara ve ihtiyaç duyan sistemlere hızlı bir şekilde ulaştırmak. Gerçek zamanlı, trafik verilerinin gürültüsünden hassas istihbarat damıtarak, ayrıntıları kaybetmeden basitleştiriyoruz. Buna NETSCOUT Smart Data diyoruz ve ağ ve uygulama performansını artırmak, eşsiz kullanıcı deneyimi sunmak ve gelişmiş siber ve DDoS tehditlerini bulup düzeltmek için ihtiyacınız olan zekayı anında sağlıyoruz.

Gerçek zamanlı, hassas zekayı trafik gürültüsünden ayırma yeteneğimiz bizi diğerlerinden farklılaştırıyor.

NETSCOUT Smart Data teknolojileri, internetin ve küresel kurumsal ve abone trafiğinin üçte birinden fazlasına ilişkin görünürlük ve içgörüye sahip olan Uyarlanabilir Hizmet İstihbaratı (ASI) ve Aktif Tehdit Seviyesi Analiz Sistemi’ni (ATLAS) içerir.

NETSCOUT Smart Data, sürekli, tek tip görünürlük sağlar ve tüm bağlı hizmetler ve bunların etkileşimleri arasında risk ve performans durumunun hassas bir şekilde tanımlanmasını otomatikleştirir – ağ ucundan ve tüm hizmetler genelinde – BT ve ağ ekiplerinin en üstün kullanıcı deneyimini sunmasına olanak tanır.

Websitesi

Dokümanlar

INFINI STREAM PLATFORM

ISGN PLATFORM

nGENIUS BUSINESS ANALYTICS

nGENIUS ONE

nGENIUS PULSE

OPTIVIEW XG NETWORK ANALYSIS TABLET

PACKET FLOW SWITCHES AND TAPS

vSCOUT AND vSTREAM

Broşürler

INFINI STREAM PLATFORM

IOT NETSCOUT

nGENIUS ONE

PACKET FLOW SWITCHES AND TAPS

vSCOUT AND vSTREAM

Videolar

Ensure User Experience with Visibility from NETSCOUT nGenius Enterprise Performance

NETSCOUT DDoS Threat Intelligence Report 1H 2022

Talep Formu

  İsim

  E Posta

  Konu

  Mesaj

  Inforte Bilişim A.Ş. tarafından işbu form ile elde edilen kişisel verileriniz esas olarak taleplerin değerlendirilmesi ve mal/hizmet satış süreçlerinin yürütülmesi amaçlarıyla işlenebilecek ve yurt dışında yerleşik hosting firmamıza aktarılabilecektir. Mevzuat kapsamındaki haklarınız ile ilgili diğer detaylara ilişkin aydınlatma metnine buradan erişebilirsiniz.