Inforte Bilişim, Cybereason’ın Yeni Distribütörü

Inforte Bilişim, Cybereason’ın Yeni Distribütörü

Lider EDR sağlayıcısı Cybereason, Inforte Bilişim’i Türkiye ve Azerbaycan’daki distribütörü olarak atadı.

İstanbul, Aralık 2023

Gartner’ın son Endpoint Protection Magic Quadrant’ında lider olan Cybereason ve Türkiye’nin en iyi katma değerli distribütörü Inforte, Türkiye ve Azerbaycan’da stratejik bir ortaklık kurduklarını açıkladı. Bu işbirliği, kamu, finans, telekom, sağlık, üretim, ulaşım ve diğer önemli dikey sektörlerdeki çeşitli büyüklükteki işletmeler için sınıfının en iyisi tespit ve müdahale yetenekleri sağlamayı amaçlıyor.Çözümlerini bulut ve şirket içi platformlarda sunan Cybereason, işletmelerin veri koruma düzenlemeleriyle uyumlu kalmasına yardımcı olmakla kalmıyor, aynı zamanda savunucuları uç noktadan işletmeye kadar uzanan ve her yere yayılan geleceğe hazır saldırı koruması ile donatıyor.

Türkiye’nin önde gelen Katma Değerli Dağıtıcısı (VAD) olan Inforte Bilişim, iş ortağı topluluğunu ve satıcılarını kapsamlı bir hizmet yelpazesiyle desteklemektedir. Yeni satıcılar için pazar geliştirme konusunda etkileyici bir geçmişe sahip olan Inforte, İstanbul ve Ankara’daki ofislerinde müşteri adayı oluşturma, iş geliştirme, satış öncesi, pazarlama, eğitim ve destek merkezi hizmetleri sağlayarak kanal ortaklarının ve satıcılarının önemli bir uzantısı olarak hizmet vermektedir.

Inforte CEO’su Güngör Gündoğdu“Değerlendirme sürecinde teknik ekibimiz Cybereason’un yenilikçi, yapay zeka odaklı tespit ve müdahale teknolojilerinden çok etkilendi. En son MITRE değerlendirme sonuçları, Cybereason tekliflerinin sağlam temeller üzerine inşa edildiğini ve çok çeşitli kullanım durumlarını ele almak için sürekli olarak zenginleştirildiğini kanıtlıyor. Cybereason’ı Türkiye ve Azerbaycan’daki iş ortağı topluluğumuzla tanıştırmaktan heyecan duyuyoruz.”

Cybereason Orta Doğu ve Türkiye Bölge Başkan Yardımcısı Hussam Sidani ise “Cybereason bugün en iyi korumayı, en iyi yatırım getirisiyle ve en kanal dostu pazara giriş stratejisiyle sunuyor” dedi ve ekledi: “Türkiye ve Azerbaycan gibi kilit pazarlarda Inforte ile çalışmaktan son derece mutluyuz ve bu sayede iş ortaklarımızın birinci sınıf bir VAD tarafından destekleneceğinden emin oluyoruz”.

İletişim: marketing@inforte.com.tr / gamze.turan@inforte.com.tr ( 0532 391 15 10 )

 

 

Cybereason Hakkında :
Cybereason, çoğunluğu SoftBank Corporation ve SoftBank Vision Fund’a ait olan ve ABD, Kanada ve Asya-Pasifik bölgesinden önde gelen küresel yatırımcıları içeren diğer yeni hissedarlarla birlikte özel bir uluslararası şirkettir. Japonya kökenli benzersiz hissedarlık yapımız, müşterilere tüm sınırlarda sorunsuz bir şekilde hizmet vermemizi sağlıyor ve şu anda 50’den fazla ülkede müşterimiz var.

Cybereason, uç noktada, bulutta ve tüm kurumsal ekosistemde saldırıları sona erdirmek için Savunucularla ortaklık kurarak geleceğe hazır saldırı korumasında liderdir. Yalnızca yapay zeka odaklı Cybereason Savunma Platformu, modern fidye yazılımlarına ve gelişmiş saldırı tekniklerine karşı yenilmez olan tahmine dayalı önleme, algılama ve yanıt sağlar. Cybereason MalOp™, etkilenen her cihaz, kullanıcı ve sistemde bağlam açısından zengin saldırı istihbaratını benzersiz hız ve doğrulukla anında sunar. Cybereason, tehdit verilerini iş hızında eyleme geçirilebilir kararlara dönüştürür.

 

 

Inforte Bilişim Hakkında:

Inforte Bilişim, yeni nesil bilgi güvenliği ve siber güvenlik çözümlerinde uzmanlaşmış, dünyanın en büyük markalarını temsil eden bir katma değerli distribütördür. Inforte Bilişim, iş ortaklarına ve müşterilerine yenilikçi, hızlı ve ihtiyaçlarını bütünsel bir yaklaşımla karşılayan çözümler sunarak; projelerin tüm süreçlerinde kendilerine yardımcı olarak birlikte büyümek için fırsatlar sunar. Tedarik ettiği kendi alanlarında lider marka ve ürünlerin tüm uygulama süreçlerinde; satış öncesi ve sonrası destek, lojistik, pazarlama, talep yaratma ve ürün eğitimleri gibi pek çok konuda profesyonel ekibiyle iş ortaklarını ve temsilcisi olduğu markaları destekler.

Dünyada lider, yenilikçi çözümleri ile bilişim güvenliği ve siber güvenlik konseptlerini bir üst seviyeye taşıyan Inforte Bilişim, Delinea, Netscout, Netscout Arbor, Exagrid, Infinidat, SolarWinds , Opinnate markalarının katma değerli distribütörü olarak en kalibre ve optimal perspektif çerçevesinde hizmetler sunar.

Yorum yok

Sorry, the comment form is closed at this time.