Bize Ulaşın

+90 216 445 23 23

Dil Seçiniz

  • Türkçe
  • English
 

Profesyonel Servisler I-PHD

Inforte Bilişim Hizmetleri A.Ş. bünyesinde bulundurduğu I-PHD (Profesyonel Hizmetler Direktörlüğü) ile müşterilerine distribütörlüğünü yaptığı ürünlerde ve teknoloji alanında gerekli danışmanlığı, yüksek bilgi ve tecrübesiyle aktarmaktadır. Kendi alanlarındaki teknik sertifikasyonları tamamlamış derin saha tecrübesi ve yüksek bilgi birikimi ile Inforte Profesyonel Hizmetler Direktörlüğü müşterilerin ihtiyacını doğru olarak tespit ederek gerekli çözümleri müşterilerine sunar. Profesyonel Hizmetler Direktörlüğü tespit edilen uygun çözümlerin müşteri alt yapılarına en efektif şekilde dahil edilmesini sağlar.

Danışmanlık

I-PHD müşteri ihtiyaçlarına uygun olan çözümlerin müşteri alt yapısı içerisinde maksimum verimlilikte kullanılabilmesi için doğru yönlendirmeleri gerçekleştirir. Müşterinin ihtiyaçlarından fazlasını karşılayabilmek için gerekli çalışmayı organize eder. Son teknolojinin, müşteri ihtiyaçlarını karşılayabileceği noktada kullanımı için gerekli olan danışmanlık hizmetlerini gerçekleştirir.

Bakım Destek

I-PHD çeşitli seviyelerde sunmuş olduğu destek ve bakım opsiyonları ile müşterilerinin ihtiyacı olan her anda yanında olmaya devam eder. Yaşanılan problemin ortadan kaldırılması için ihtiyaç doğrultusunda 7×24, 08:00×17:00 veya çağrı bazlı destek opsiyonları ile çözümler sunmaktadır. İstanbul ve Ankara bölge müdürlüğünde bulunan teknik personeli ile Türkiye’nin çeşitli bölgelerine dağılmış olan müşterilerine her türlü desteği sağlar.

Bakım destek hizmetinin içerisinde yer alan health check ile, kurulan çözümün düzenli olarak kontrol edilmesi ve maksimum verimlilikte çalışması sağlanır. Bu kontrol esnasında sistemin müşteri alt yapılarındaki değişikliklere adapte edilmesi ile ilgili ortaya çıkan yeni durumlar da değerlendirilerek gerekli düzenleme ve entegrasyonlar da gerçekleştirilir.

Eğitim

Sertifikasyonu tamamlanmış yetkin ve tecrübeli teknik personelimiz ile müşterilerin kendi yetkinliklerinden faydalanarak sunulmuş olan çözümlerin maksimum verimlilikte kullanılmasını sağlamak için teknik eğitimler de vermekteyiz. Sertifikasyona yönlenmek isteyen müşterilerin ihtiyaçlarına da hizmet edebilecek olan eğitimler içerik olarak talepleri karşılayacak doğrultuda hazırlanarak, yer ve zaman bağımsız olarak gerçekleştirilir.

Satış Öncesi

Inforte Bilişim, bulunduğu ekosistem içerisinde hem üretici hem kanal iş ortakları için ciddi bir büyüme fırsatı sunmaktadır. Fırsatların tespit edilmesi ile başlayan süreçte iş ortaklarına, müşteri teknik oturumu, ihtiyaç analizi, demo / POC, şartname hazırlığı ve rekabet analizi gibi kritik hizmetler sunar. Aynı zamanda iş ortaklarının satış ve teknik ekiplerinin yetkinlik kazanması ve güncel bilgilerden haberdar olması için düzenli eğitimler organize eder. Benzer şekilde müşterilerini en yeni teknolojiler konusunda bilgilendirmek amacıyla dönemsel toplantılar ve atölye çalışmaları düzenler.

Satış Sonrası

Her alanda farkını ortaya koyan Inforte Bilişim, yetkin kadrosu ile sunduğu eşsiz satış sonrası teknik hizmetiyle hep bir adım öndedir. Proje konfigürasyon ve kurulum hizmetlerinin yanı sıra, farklı ihtiyaçlara uygun olacak şekilde, gerek uzaktan gerekse yerinde, 7×24 veya 08:00×17:00 destek seçenekleri ile eşsiz bir yerel bakım desteği sunan Inforte Bilişim, RMA süreçlerinde sunduğu danışmanlık ve hızlı operasyon kabiliyeti ile müşterilerinin kesinti sürelerini minimize etmeyi hedefler.

Bakım destek hizmetinin içerisinde yer alan health check ile, kurulan çözümün düzenli olarak kontrol edilmesi ve maksimum verimlilikte çalışması sağlanır. Bu kontrol esnasında sistemin müşteri alt yapılarındaki değişikliklere adapte edilmesi ile ilgili ortaya çıkan yeni durumlar da değerlendirilerek, gerekli düzenleme ve entegrasyonlar da gerçekleştirilir.