Inforte Bilişim, Island’ın Yeni Distribütörü

Inforte Bilişim, Island’ın Yeni Distribütörü

Inforte Bilişim, Island’ın Yeni Distribütörü

Istanbul, 3 Mayıs 2024

Katma değerli bir distribütör olan Inforte Bilişim, kurumların temel ihtiyaçlarını doğal bir şekilde bünyesinde barındıran dünyanın ilk Enterprise Browser’ını temsil eden Island ile ‘Katma Değerli Distribütörlük’ anlaşması imzaladı. Island Enterprise Browser, iş akışını engellemeden güvenliğin ihtiyaç duyulan her yere yayılmasını sağlıyor. Bu anlaşma, Inforte Bilişim’in Island’ın tüm çözümlerini sunmasını sağlayarak, neredeyse tüm işlerin gerçekleştiği birincil platform üzerinde tam kontrol, görünürlük ve yönetim sağlayacak. Dahası, kullanıcıların bekledikleri aynı sorunsuz Chromium tabanlı tarayıcı deneyimini yaşamalarını sağlıyor.

 

Inforte CEO’su Güngör Gündoğdu “Island ile yaptığımız bu stratejik anlaşma, Inforte’nin iş dünyasını güçlendirme ve işletmelerin dijital dönüşümüne katkıda bulunma konusundaki kararlılığının bir göstergesidir. Island’ın tarayıcı çözümlerinin işletmelere daha güvenli, daha verimli ve daha kullanışlı bir tarayıcı deneyimi sunacağına inanıyoruz.” 

 

EMEA VP Ashley Brinsford ise şunları söyledi: “Bu önemli pazara girerken Inforte ile ortaklık yapmaktan heyecan duyuyoruz. Türkiye’nin en stratejik ortaklarından bazılarıyla harika çalışmalarımız oldu ve bu ortaklıkla bunun hızlandığını görmeyi dört gözle bekliyoruz.

 

Kurumsal tarayıcı, BT ve güvenlik alanında son zamanların en önemli güncellemelerinden biri. Bunun Türkiye’de pazar tarafından nasıl karşılandığını görmek harika. Kuruluşlar, eski VDI ve hizmet olarak masaüstü sağlayıcılarına karşı büyük işletme maliyetlerinden tasarruf ediyor, yönetilmeyen cihazlarının (BYOD ve yükleniciler) tam görünürlüğünü ve kontrolünü elde ederken hızlı ve akıcı bir son kullanıcı deneyimi sunuyor.

 

İletişim: marketing@inforte.com.tr  / Gamze Turan – +90 532 391 15 10

Yorum yok

Sorry, the comment form is closed at this time.