Inforte Bilişim, SolarWinds’in Yeni Distribütörü

Inforte Bilişim, SolarWinds’in Yeni Distribütörü

Inforte Bilişim, SolarWinds’in kapsamlı ağ yönetimi ve izleme çözümlerini Türkiye’de sunacak.
İstanbul—Mart, 2023

Yeni nesil bilgi güvenliği ve siber güvenlik çözümlerinde uzmanlaşmış dünyanın en büyük markalarını temsil eden katma değerli distribütör Inforte Bilişim, basit, güçlü ve güvenli BT yönetim yazılımlarının lider sağlayıcısı SolarWinds ile “Katma Değerli Distribütörlük” anlaşması imzaladı. Bu anlaşma, Inforte Bilişim’in SolarWinds® ağ yönetimi ve izleme ürünlerinin tamamını Türkiye’de sunmasını sağlayacak. 

20 yılı aşkın deneyimiyle SolarWinds, tür, boyut veya karmaşıklıktan bağımsız olarak dünya çapındaki kuruluşlara günümüzün hibrit BT ortamlarında iş dönüşümünü hızlandırma gücü veriyor. SolarWinds, kurumların yüksek performanslı BT altyapılarını, uygulamalarını ve ortamlarını korumada karşılaştıkları zorlukları anlamak için DevOps ve SecOps uzmanlarıyla birlikte BT hizmet ve operasyon uzmanlarıyla da etkileşim kuruyor.

Inforte Bilişim Genel Müdürü Güngör Gündoğdu, “SolarWinds ile gerçekleştirdiğimiz distribütörlük anlaşmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Bu iş birliği ile iş ortaklarımızın başarılarını artırırken dolayısıyla müşterilerimizin de memnuniyetlerini en üst seviyeye taşımayı hedefliyoruz. İş ortaklarımızla birlikte büyüme vizyonumuz doğrultusunda iş geliştirerek temsil ettiğimiz üreticilerde fark yaratıyoruz. Dünyanın lider üreticilerinden biri olan SolarWinds ürünlerinin de pazar payını artırarak, iş ortaklarımızla birlikte yeni müşterilere ulaşıp, hızlı, zamanında  ve teknik yetkinliği en üst seviyede çözümlerle başarılı projelere imzalar atacağımıza inanıyorum” dedi.

Gündoğdu sözlerine şöyle devam etti: “2009 yılından beri Türkiye BT sektöründe hizmet veren Inforte Bilişim olarak, vizyonumuz ve misyonumuz doğrultusunda her zaman çözümlerine ve ürünlerine güvendiğimiz üreticilerle çalışıyoruz.  Katma değerli distribütör anlayışımızın temeli  satış öncesi ve sonrası mühendislik hizmetlerimizle, pazarlama ve iş geliştirme faaliyetleri ile üreticilerimize ve iş ortaklarımıza destek olmak ve onlarla büyümek. Sadece finansal işlemler yapan ve stok tutan geleneksel distribütörlüğün ötesinde her zaman iş ortaklarımızla yol alarak siber güvenlik pazarını büyütüp yenilikçi çözümler ve ürünler sunmaya devam edeceğiz.”

“Inforte Bilişim’in Türkiye distribütörü olmasından mutluluk duyuyoruz,” diyen SolarWinds EMEA Bölgesi Satış Başkan Yardımcısı Laurent Delattre; “Deneyimli kadrolarının, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize en üst düzeyde hizmet ve katma değerli faydalar sağlayacağına inanıyoruz. Başarılı ve verimli bir iş birliği için sabırsızlanıyoruz” diye sözlerini tamamladı.

İletişim: marketing@inforte.com.tr  / Pınar Uylum – 0 533 516 0517

 

SolarWinds Hakkında:
SolarWinds (NYSE: SWI), kurumların dijital dönüşümlerini hızlandırmalarını sağlamak için oluşturulmuş basit, güçlü ve güvenli BT yönetim yazılımlarının lider sağlayıcısıdır. Çözümleri, türü, boyutu veya karmaşıklığı ne olursa olsun dünya çapındaki kuruluşlara günümüzün modern, dağıtılmış ve hibrit ağ ortamlarının kapsamlı ve birleşik bir görünümünü sunar. Yüksek performanslı ve yüksek oranda kullanılabilir BT altyapılarını, uygulamalarını ve ortamlarını korumada karşılaştıkları zorlukları anlamak için teknoloji uzmanları, BT hizmet ve operasyon uzmanları, DevOps ve SecOps uzmanları ve veritabanı yöneticileriyle (DBA’lar) sürekli olarak etkileşim halindedir. THWACK topluluğu gibi yerlerden edindiği içgörüler, kurumların ihtiyaçlarını şimdi ve gelecekte karşılamalarına olanak tanır. Kullanıcıya odaklanması ve uçtan uca hibrit BT yönetiminde mükemmelliğe olan bağlılığı, SolarWinds’i gözlemlenebilirlik, BT hizmet yönetimi, uygulama performansı ve veritabanı yönetimi çözümlerinde dünya lideri haline getirmiştir. Daha fazlası için www.solarwinds.com
SolarWinds, SolarWinds & Design, Orion ve THWACK ticari markaları, SolarWinds Worldwide, LLC veya bağlı kuruluşlarının münhasır mülkiyetindedir, ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi’ne kayıtlıdır ve diğer ülkelerde tescilli veya tescil edilmeyi bekliyor olabilir. Diğer tüm SolarWinds ticari markaları, hizmet markaları ve logoları genel hukuk markaları olabilir veya tescilli veya tescil edilmeyi bekleyen markalardır. Burada adı geçen diğer tüm ticari markalar yalnızca tanımlama amacıyla kullanılır ve ilgili şirketlerin ticari markalarıdır (ve tescilli ticari markaları olabilir).
Inforte Bilişim Hakkında:
Inforte Bilişim, yeni nesil bilgi güvenliği ve siber güvenlik çözümlerinde uzmanlaşmış, dünyanın en büyük markalarını temsil eden bir katma değerli distribütördür. Inforte Bilişim, iş ortaklarına ve müşterilerine yenilikçi, hızlı ve ihtiyaçlarını bütünsel bir yaklaşımla karşılayan çözümler sunarak; projelerin tüm süreçlerinde kendilerine yardımcı olarak birlikte büyümek için fırsatlar sunar. Tedarik ettiği kendi alanlarında lider marka ve ürünlerin tüm uygulama süreçlerinde; satış öncesi ve sonrası destek, lojistik, pazarlama, talep yaratma ve ürün eğitimleri gibi pek çok konuda profesyonel ekibiyle iş ortaklarını ve temsilcisi olduğu markaları destekler.
Dünyada lider, yenilikçi çözümleri ile bilişim güvenliği ve siber güvenlik konseptlerini bir üst seviyeye taşıyan Inforte Bilişim, Delinea, Netscout, Netscout Arbor, Exagrid, Ivanti, Infinidat, Rapid7, Synack, Neustar Security Solutions ve SolarWinds markalarının katma değerli distribütörü olarak en kalibre ve optimal perspektif çerçevesinde hizmetler sunar.
Yorum yok

Sorry, the comment form is closed at this time.