Bize Ulaşın

+90 216 445 23 23

Dil Seçiniz

  • Türkçe
  • English
 

Biz Kimiz

Biz Kimiz?

Inforte Bilişim yeni nesil bilgi güvenliği çözümlerinde uzmanlaşmış bir katma değerli distribütördür. Inforte Bilişim, iş ortaklarına yenilikçi çözümler sağlayarak ve projelerin tüm süreçlerinde onlara yardımcı olarak birlikte büyümek için büyük bir fırsat sunar. Tedarik ettiği, kendi alanında lider ürünlerde satış öncesi ve sonrası destek, lojistik, pazarlama, talep yaratma ve ürün eğitimleri gibi pek çok konuda profesyonel ekibiyle iş ortaklarını ve üreticilerini destekler.

Inforte Bilişim katma değerli bir distribütör olarak, dünyanın lider üreticilerini temsil eder;

DDoS, ağ görünürlük ve gelişmiş tehdit koruma alanlarında lider çözüm sağlayıcısıdır.

Birleştirilmiş kimlik yönetimi ve güvenliği konusunda lider çözüm sağlayıcısıdır.

ExaGrid, benzersiz bir disk önbellek teknolojisi (Landing Zone), uzun süreli saklama depose ve ölçeklendirme mimarisi ile katmanlı yedekleme depolaması sağlar. ExaGrid’in Disk Önbellek teknolojisi (Landing Zone) çok hızlı yedekleme, geri yükleme ve anında sanal makina kurtarma imkanı verir.

Yeni nesil Ağ Erişim Kontrol (NAC) çözümü ile organizasyonların sistemlerini sürekli izlemelerini ve güvenlik açıklarını ve siber saldırılarını azaltmalarını mümkün kılar.

INFINIDAT, Infinibox High-End Veri Depolama Çözümleri, yüksek güvenilirlik ve performans ihtiyaçlarında, özellikle büyük ve karmaşık veri tipine sahip kurumsal firmaların en önemli destekçisidir.

Uyumlu Hizmet İstihbaratı (ASI) teknolojisi, Aplikasyon Performans Yönetimi (APM), Network Performans Yönetimi (NPM), gerçek zamanlı ses ve video performans yönetimi alanındaki çözümleri ile network alanında liderliğini tüm dünya çapında ispatlamış bir şirkettir.

Pulse Secure’un Zero Trust odaklı özellikleri Pulse Access Suite ile sağlanıyor. Pulse Secure Suite, kapsamlı VPN çözümü ile uzaktan erişim, mobil, bulut, ağ ve uygulama güvenliğinin yanı sıra, mobil cihaz yönetimi (MDM), tekil oturum açma (SSO), son kullanıcı ve IOT cihaz güvenliği, ağ erişim kontrolü (NAC) ve sanal uygulama dağıtım denetleyicisi (vADC) ile güvenli erişim kontrollerini sağlıyor.

Varlıklarınız üzerindeki riskleri analiz etmenize, SecOps uygulamalarınızda görünürlük, ve güvenlik otomasyon süreçlerini yönetmenizi sağlar.

Synack, organizasyonların siber-saldırı yüzeyini korumaya yönelik güvenilir, hacker destekli bir yaklaşıma öncülük etmektedir.

Kariyer

Kurulduğu günden itibaren büyümeye devam eden Inforte Bilişim’in
başarılarına katkıda bulunacak ve fark yaratacak takım arkadaşları
arıyoruz.

Bizimle birlikte başarıya koşmak istiyorsanız, başvurularınızı bekliyoruz…

BAŞVUR