Hibrit BT İçin Pulse Secure Zero Trust Erişimi

Hibrit BT İçin Pulse Secure Zero Trust Erişimi

Hibrit BT İçin Pulse Secure Zero Trust Erişimi

Dijital çağda erişim değişiyor. Erişim süreklidir, üretkenliğimizi arttırır ve rekabet avantajı sağlar. Aynı zamanda eskisinden çok daha dinamik ve karmaşık hale gelmektedir. BT alışkanlıklarına göre ürün özelleştirme, mobil ve bulut bilişim ve IoT sonsuz avantajlar sunar, diğer yandan bu durum riskleri ve gizlilik sorunlarını artırmıştır.


Pulse Secure, binlerce küresel işletmeye ve hizmet sağlayıcıya hibrit BT için kesintisiz ve korumalı bağlantı sağlayan Güvenli Erişim için endüstri standartıdır. Güvenli Erişim, misyonumuzun temeli olan uyumluluğu sağlarken üretkenliği de mümkün kılar. Riski daha etkili bir şekilde yönetmek için kuruluşlar, herhangi bir durumda erişimi doğrulayan ve savunan Sıfır Güven modellerini benimsemelidir.


Pulse Zero Trust Access (PZTA), Pulse Secure’un sunduğu yeni SaaS tabanlı Sıfır Güven Güvenli Erişim çözümüdür. PZTA’nın Erişim Hizmeti, Cloud Secure Alliance’ın SDP modelini temel alır. SDP bağlantısının yanı sıra, PZTA ayrıca gelişmiş güvenlik ve analiz özellikleri içerir.


Pulse Zero Trust Access (PZTA) platformu, herhangi bir konumdaki çeşitli kullanıcıların genel, özel ve çoklu bulut uygulamalarının yanı sıra veri merkezi kaynaklarına kolayca, doğrudan ve güvenli bir şekilde erişmesini sağlar. İşletmeler mobil iş güçlerini ve hibrit BT’yi benimsemeyi geliştirmeye devam ederken, PZTA, bulut ortamlarına sahip kuruluşlar veya uygulamaları veri merkezinden buluta geçirenler için yönetim ve kullanıcı deneyimlerini büyük ölçüde geliştirirken güvenliği, üretkenliği ve uyumluluğu geliştirir.


Aşağıdaki video ile Hibrit BT için Pulse Secure çözümlerinin Zero Trust tabanlı Güvenli Erişim çözümleriyle dijital ekonomiyi beslemeye nasıl yardımcı olduğunu inceleyebilirsiniz.


Video


Bir hizmet olarak ve yetkili ortaklar aracılığıyla sunulan PZTA, bir oturum oluşturmadan önce uyumluluk için kullanıcı kimliğini ve cihaz güvenlik politikalarını doğrular ve yetkilendirir.

Yorum yok

Yorum yaz

Yorum
İsim
E-Mail
Website

Inforte Bilişim A.Ş. tarafından işbu form ile elde edilen kişisel verileriniz esas olarak iş süreçlerimizin iyileştirilmesine yönelik çalışmaların yürütülmesi amacıyla işlenebilecek ve yurt dışında yerleşik hosting firmamıza aktarılabilecektir. Mevzuat kapsamındaki haklarınız ile ilgili diğer detaylara ilişkin aydınlatma metnine buradan erişebilirsiniz.