VPN Hizmetlerinde Görünürlüğü En Üst Düzeye Çıkarın

VPN Hizmetlerinde Görünürlüğü En Üst Düzeye Çıkarın

Ağ, VPN, VDI, UC&C, Çağrı Merkezleri, Office365 ve diğer SaaS uygulamaları gibi temel hizmetlerin performansının, kullanılabilirliğinin ve güvenliğinin nasıl sağlanabileceğini paylaşacağımız bir dizi web seminerine ev sahipliği yapıyoruz. Serinin bu ikinci web seminerinde, şirketlerin uzaktan çalıştığı bu dönemde farklı VPN mimarilerinden kaynaklanabilecek zorlukları analiz ediyor olacağız.

Web Semineri Konu: VPN Hizmetlerinizin Görünürlüğünü En Üst Düzeye Çıkaran İş Sürekliliğini Sağlayın
Tarih: 16 Nisan Perşembe, 20:00 (İstanbul saati)
Kayıt: https://www.netscout.com/solution-webinars?commid=395663

Web Seminer İçeriği;
• NETSCOUT’un BT organizasyonu, çalışanların evden verimli bir şekilde çalışmak için ihtiyaç duydukları hizmetlerin kesintisiz ve engelsiz erişimlerini sağlamaya yönelik gerekli görünürlüğü elde etmek için nGeniusONE’u nasıl kullanıyor?

• VPN bağlantılarının kullanımını ve performansını anlamak, VPN aracılığıyla hangi hizmetlerin kullanıldığına,Split VPN kurallarının daha da optimize edilip edilemeyeceğine ilişkin görüş elde etmek ve uzak çalışanların mevcut VPN hizmetlerini nasıl daha verimli kullanacaklarını anlamalarına yardımcı olmak.

• Sature olmuş VPN bağlantılarının UC&C (Unified Communication & Collaboration) servisi, ses ve video kalitesi üzerindeki etkilerini gözlemlemek.

• nGeniusONE’da VPN bazlı analizleri ve raporları hızlı bir şekilde yapılandırmaya yönelik tavsiyeler.

Yorum yok

Yorum yaz

Yorum
İsim
E-Mail
Website

Inforte Bilişim A.Ş. tarafından işbu form ile elde edilen kişisel verileriniz esas olarak iş süreçlerimizin iyileştirilmesine yönelik çalışmaların yürütülmesi amacıyla işlenebilecek ve yurt dışında yerleşik hosting firmamıza aktarılabilecektir. Mevzuat kapsamındaki haklarınız ile ilgili diğer detaylara ilişkin aydınlatma metnine buradan erişebilirsiniz.