Rapid7 Web Seminerine Davetlisiniz

Rapid7 Web Seminerine Davetlisiniz

Bir uygulamayı geliştirirken son derece karmaşık olabilen bir kodlama yapısı, DevOps/DevSecOps araçları ile kurgulanmış güçlü bir mimari gerektirirken, beraberinde çok sayıda güvenlik riskini yazılım güvenliği açısından oluşturmaktadır. SDLC araçlarının çok sayıda faydalarına rağmen, yazılım geliştirme süreci boyunca, DevSecOps ve yazılım geliştirme güvenlik görünürlüğünden maksimum fayda edilmesi için güvenlik kültürünün bir parçası olarak ele almayı gerektirmektedir.

Bu ay düzenleyeceğimiz Inforte web seminerleri serimizde, ‘Implementing an effective DevSecOps Culture with DAST’ teması üzerine yoğunlaşarak yazılım geliştirme ekiplerinin uygulama geliştirme süreçlerindeki dinamik güvenlik riskleri ve bunları nasıl minimize edilebileceği üzerinde duracağız.

Inforte ve Rapid7 tarafından düzenlenen bu web seminerinde; Inforte’den Ozan Ozkara ve Rapid7 Alessandro Michea sunumları ile InsightAppSec DAST platform örnekleri ile bu süreçleri kurumların daha iyi yönetmelerinin yollarını sizlerle paylaşacaklar.

Sizleri online etkinliğimizde aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

 

24 Haziran 2021  Saat: 14:00

Kayıt

Yorum yok

Yorum yaz

Yorum
İsim
E-Mail
Website

Inforte Bilişim A.Ş. tarafından işbu form ile elde edilen kişisel verileriniz esas olarak iş süreçlerimizin iyileştirilmesine yönelik çalışmaların yürütülmesi amacıyla işlenebilecek ve yurt dışında yerleşik hosting firmamıza aktarılabilecektir. Mevzuat kapsamındaki haklarınız ile ilgili diğer detaylara ilişkin aydınlatma metnine buradan erişebilirsiniz.