Pulse Secure Webinar

Pulse Secure Webinar

Dünya yeni normale uyum sağlamaya devam ettikçe, birçok kuruluş işyerine dönüşün nasıl görüneceğini, BT güvenliğini çevreleyen en son gereksinimlerin ve zorlukların neler olacağını netleştirmeye başlıyor. PPS gibi, Ağ Erişim Kontrolü (NAC) çözümü, en iyi kararları vermek için gereken değerli bilgileri toplamada etkilidir.

Piyasa eğilimlerini, analist güncellemelerini, örnek olayları ve yeni özellikleri tartışacağımız bilgilendirici webinar için 22 Temmuz’da bize katılın. Artık çoğu kuruluşun uzaktan erişim gereksinimleri ele alındığına göre, NAC konuşmalarına başlama zamanı. PPS çalışanlar ofise döndüğündeki alt yapı hazırlıklarının tamamlanmasına yardımcı olabilir.

Hemen kayıt olmak için: https://lnkd.in/dRD-USf

Yorum yok

Yorum yaz

Yorum
İsim
E-Mail
Website

Inforte Bilişim A.Ş. tarafından işbu form ile elde edilen kişisel verileriniz esas olarak iş süreçlerimizin iyileştirilmesine yönelik çalışmaların yürütülmesi amacıyla işlenebilecek ve yurt dışında yerleşik hosting firmamıza aktarılabilecektir. Mevzuat kapsamındaki haklarınız ile ilgili diğer detaylara ilişkin aydınlatma metnine buradan erişebilirsiniz.