Pulse Policy Secure 9.1R8 İle Gelen Yeni Özellikler Nelerdir?

Pulse Policy Secure 9.1R8 İle Gelen Yeni Özellikler Nelerdir?

Günümüzün dijital çağı, verilere erişme ve derinlemesine inceleme araçlarının iş gücü üretkenliğini arttırmak için bir fırsat ortamı oluşturuyor. Daha da önemlisi, mobilden buluta farklı ortamlarda verilere ve uygulamalara erişim, geleneksel BT süreçlerini ve politikalarını yeniden tanımlıyor. Pulse Secure’un bu yeni sürümü, ağ performansı ve güvenliği için güvenli erişim çözümü desteğini genişletmelerine olanak tanır.

Pulse Secure, entegre güvenli erişim çözümümüz ile veri merkezinizin güvenliğini arttırmayı, mobil erişim sağlamayı ve yeni bulut hizmetlerini etkinleştirmeyi kolaylaştırabilirsiniz.

Sizlerle Pulse Policy Secure 9.1R8 sürümünde bulunan yeni özellikleri ve işlevlerini paylaşmak isteriz.

Pulse Policy Secure 9.1R8 İle Gelen Yeni Özellikler Nelerdir?

• McAfee ePO Entegrasyonu: Yeni versiyon ile EDR ve Mcafee ePO entegrasyonu ile cihaz özellikleri ePO üzerinden otomatik olarak alınarak rol atamaları gerçekleştirilmekte ve proaktif bloklama yapılması sağlanmaktadır.

• Ajansız Cihaz Sınıflandırma: Pasif dinleme özelliği sayesinde RSPAN üzerinden Sabit IP kullanan/kullanmayan cihazlar ve özellikleri tespit edilebilmektedir.

• Nozomi Controller Entegrasyonu: ICS/SCADA aygıt sınıflandırması ve erişim güvenliği politikaları Profiler sayesinde uygulanabilmektedir.

• Profiler Arayüz Değişikliği: Pulse Policy Secure(PPS) yönetici arayüzünde Profiler için ayrı bir menü yayınlamıştır.

• Profiler Özelleştirilmiş Raporlar: Özelleştirilmiş filtreler sayesinde yeni raporlar oluşturulması sağlanmıştır.

• NTP Pool Özelliği : Pulse Polic Secure üzerinde NTP server olarak maksimum 4 server tanımlama özelliği eklenmiştir.

 

Daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz: sales@inforte.com.tr

#inforte #PulseSecure #NAC #VPN #SecureAccess

Yorum yok

Yorum yaz

Yorum
İsim
E-Mail
Website

Inforte Bilişim A.Ş. tarafından işbu form ile elde edilen kişisel verileriniz esas olarak iş süreçlerimizin iyileştirilmesine yönelik çalışmaların yürütülmesi amacıyla işlenebilecek ve yurt dışında yerleşik hosting firmamıza aktarılabilecektir. Mevzuat kapsamındaki haklarınız ile ilgili diğer detaylara ilişkin aydınlatma metnine buradan erişebilirsiniz.