Bize Ulaşın

+90 216 445 23 23

Dil Seçiniz

 • Türkçe
 • English
 

Opinnate

Opinnate

Opinnate NSPM; Network Security Policy Management / Network Güvenlik Politika Yönetimi bir organizasyonun ağını korumak için oluşturulan güvenlik kurallarını ve prosedürlerini yönetme sürecidir.

Opinnate NSPM firewall sistemleri üzerinde kural analizi, sıkılaştırma ve otomasyon işlemlerini yürütebilen yerli bir üründür. Opinnate, başta Tufin olmak üzere rakiplerine göre üç temel noktada ayrışır ;

o   Kullanım kolaylığı

 • Otomasyon gibi özelliklerle birlikte NSPM çözümlerinin temel avantajı operasyonel eforun geri kazanılarak ileri seviye konulara odaklanılabilmesidir.
 • Elde edeceğiniz bu efor kazancını ürünün kolay kullanımı sayesinde Opinnate’in yönetimine harcamak zorunda kalmazsınız.

o   Daha düşük toplam sahip olma maliyeti

 • Opinnate, gerek ilk satınalma maliyeti açısından gerekse de sonradan ortaya çıkan maliyetlerin olmaması açısından daha düşük toplam sahip olma maliyetine sahiptir. (sonraki maliyetler:Firewall manager zorunluluğu, yüksek disk, CPU, RAM kullanımı)

o   Lisanslama avantajı

 • Opinnate lisanslaması oldukça sadedir; firewall tipine göre farklı lisanslama veya switch / router lisanslaması gerektirmez.
Websitesi

Dokümanlar

Opinnate Presentation

Opinnate Sample ISO27001 Report

Broşürler

Opinnate One Pager

Videolar

What is Opinnate

What are the benefits of NSPM?

Opinnate Advantages

Talep Formu

  İsim

  E Posta

  Konu

  Mesaj

  Inforte Bilişim A.Ş. tarafından işbu form ile elde edilen kişisel verileriniz esas olarak taleplerin değerlendirilmesi ve mal/hizmet satış süreçlerinin yürütülmesi amaçlarıyla işlenebilecek ve yurt dışında yerleşik hosting firmamıza aktarılabilecektir. Mevzuat kapsamındaki haklarınız ile ilgili diğer detaylara ilişkin aydınlatma metnine buradan erişebilirsiniz.