Bize Ulaşın

+90 216 445 23 23

Dil Seçiniz

 • Türkçe
 • English
 

NetScout Arbor

NetScout Arbor

Arbor Networks dünyanın en zorlu ve karmaşık ağlarını DDoS saldırılarına ve gelişmiş tehditlere karşı savunmaktadır.

Arbor Networks’ün müşterileri onlara sunduğumuz ürünler sayesinde mikro ölçekte ağlarının durumunu görüntüleyebilirken aynı zamanda ATLAS tehdit istihbarat altyapımız sayesinde makro ölçekte de küresel internet trafiğini ve yükselen tehditleri görüntüleyebilmektedir. Arbor Networks sayesinde daha fazla güvenlik tehdidini görür, anlar ve çözümlersiniz.

ATLAS sistemi size küresel internet trafiği ve trafikteki tehditler hakkında kapsamlı ve geniş bir bilgi sağlar. 330’un üzerinde hizmet sağlayıcısının katkısıyla elde edilen 140 Tbps’lik küresel internet trafik verisi sayesinde Arbor Güvenlik Mühendislik & Cevap Takımı(ASERT) DDoS saldırıları ve zararlı yazılım saldırılarını durdurmak adına doğrudan müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz tehdit savunma sistemlerinin devreye alımını gerçekleştirmektedir.

Arbor’un sağladığı DDoS Çözümleri rüştünü dünyanın en zorlu ağlarında ispat etmiştir. Ürün yelpazemiz her türlü organizasyonun ihtiyaçlarına cevap verecek tam dağıtım esnekliğine sahip olup sanal çözümler ağa gömülü çözümlerden ticari kuruluşlar ve operatörlerin veri temizleme merkezlerine(scrubbing center) sağlanan teknik ekipmanlara kadar birçok ürün ve hizmeti içermektedir. Arbor Cloud ile bulut tabanlı ve yerinde savuşturma sistemleri tek bir üründe harmanlanarak en üst kalitede DDoS savunma hizmeti sunulmaktadır. Kritik altyapınızın dünyanın en yaygın kullanılan DDoS savuşturma teknolojisine uyumlu olduğundan emin olun.

Arbor’un İleri Seviye Tehdit Çözümleri Netflow ve Paket Yakalama(Packet Capture) teknolojilerini kullanarak ağ çapında bir durumsal farkındalık, geniş ve derin trafik görünürlüğü ve güvenlik istihbaratını kullanarak tehdit tespiti ve olay cevaplarını gerçek zamanlı olarak tarihsel bilgilerin desteğiyle harika görsel şemalarla önünüze getirir. En kritik varlıklarınızı hali hazırda ağınızın içerisinde bulunan ileri seviyeli tehditlerden hemen koruyun!

Dokümanlar

Broşürler

Videolar

Talep Formu

  İsim

  E Posta

  Konu

  Mesaj

  Inforte Bilişim A.Ş. tarafından işbu form ile elde edilen kişisel verileriniz esas olarak taleplerin değerlendirilmesi ve mal/hizmet satış süreçlerinin yürütülmesi amaçlarıyla işlenebilecek ve yurt dışında yerleşik hosting firmamıza aktarılabilecektir. Mevzuat kapsamındaki haklarınız ile ilgili diğer detaylara ilişkin aydınlatma metnine buradan erişebilirsiniz.