Bize Ulaşın

+90 216 445 23 23

Dil Seçiniz

 • Türkçe
 • English
 

NetScout

NetScout: Bağlantıdaki Dünyayı Koruyun ve Kollayın

NETSCOUT 1984 yılında kurulmuş, yazılım ve ağ servislerinin güvence, kalitesinin ölçümleri konusunda  çözümleri olan bir yazılım firmasıdır. 3 farklı coğrafi bölgede konumlanmış %35’i ARGE bölümünde çalışmakta olan 3000’den fazla çalışanı ile 1M+USD gelir elde etmektedir. Dünyanın en büyük kurumsal ve servis sağlayıcı şirketlerinde, sektöre özel ve ortak kullanılan ürünleri sayesinde, birbirinden bağımsız bilişim sistemlerinin uyum içinde kesintisiz olarak çalışmasını sağlamaktadır.

 

NETSCOUT “gör, dinle ve öğren” prensipleri ile 30 yıldan uzun zamandır devam eden ARGE faaliyetleri sayesinde trafiğinizin yakalanması, sıralanması ve analizi üzerinde benzersiz teknolojiler geliştirmiştir. Bir milyondan fazla NETSCOUT ürünü müşterilerde halihazırda kurulu durumdadır.

 

NETSCOUT çözümleri kurumsal yerleşik ve kiralanmış veri merkezlerinde, özel ve açık bulut bilişim ortamlarında müşterilerin uygulamalarının kendi aralarındaki, son müşteriler ile uygulamalar arasındaki ve farklı coğrafi sahalar arasındaki iletişimlerini ağ seviyesinde gerek fiziksel gerekse de sanal ortamlardan Paket Dağıtıcı teknolojileri (PFS ürün grubu) ile yakalayıp, benzersiz ASI (Adaptive Service Intelligence/Adaptif Servis Zekası) teknolojisi ile servis, uygulama, işlem talep/cevap sınıflandırması sonucunda, çok farklı noktalardan örnek alınarak siber güvenlik testlerini takiben, en önde gelen Big Data yaklaşımları ile şekillendirilmiş nGenius Business Analytics/ngONE ürünü üzerinde kullanıcı, abone, IP, uygulama, servis, veri merkezi, coğrafi bölge kırılımlarında her türlü analizin yapılabileceği ortamı sağlar. nBA/ngONE ister sanal ister fiziksel sunucular üzerinde benzersiz bir deneyimle açık, genişletilebilir ve katma değerli servis güvencesi verisinin ilgili iş birimlerine 7×24, devamlı aktarılabilmesini sağlar.

 

NETSCOUT çözümleri ile kullanıcı deneyimi pasif ölçümlerle %100 yansıtılabileceği gibi, senaryolar dahilinde nGenius Pulse ürünü kullanılarak sentetik testler yapılabilir. Sentetik testler VOIP, HTTP, ağ protokolleri ve geliştirilebilir senaryolarla sağlanmaktadır.

Dokümanlar

INFINI STREAM PLATFORM

ISGN PLATFORM

nGENIUS BUSINESS ANALYTICS

nGENIUS ONE

nGENIUS PULSE

OPTIVIEW XG NETWORK ANALYSIS TABLET

PACKET FLOW SWITCHES AND TAPS

vSCOUT AND vSTREAM

Broşürler

INFINI STREAM PLATFORM

IOT NETSCOUT

nGENIUS ONE

PACKET FLOW SWITCHES AND TAPS

vSCOUT AND vSTREAM

Videolar

Talep Formu

  İsim
  E Posta
  Konu
  Mesaj
  Inforte Bilişim A.Ş. tarafından işbu form ile elde edilen kişisel verileriniz esas olarak taleplerin değerlendirilmesi ve mal/hizmet satış süreçlerinin yürütülmesi amaçlarıyla işlenebilecek ve yurt dışında yerleşik hosting firmamıza aktarılabilecektir. Mevzuat kapsamındaki haklarınız ile ilgili diğer detaylara ilişkin aydınlatma metnine buradan erişebilirsiniz.