Bize Ulaşın

+90 216 445 23 23

Dil Seçiniz

 • Türkçe
 • English
 

Ivanti

Ivanti

2020 yılında MobileIron ve Pulse Secure’u bünyesine katan Ivanti, Everywhere Workplace sloganıyla çalışanların, üretken kalmak ve her yerden çalışmak amacıyla çeşitli ağlar üzerinden BT uygulamalarına ve verilerine erişmek için sayısız cihaz kullanımına olanak tanıyor.

Lider Ivanti Neurons otomasyon platformu, birleşik uç nokta yönetimi çözümleri sayesinde siber güvenlik ve kurumsal hizmet yönetimi çözümlerini birbirine bağlayarak, cihazların kendi kendini iyileştirmesini ve kendi kendine güvenliğini sağlamasını oluşturarak kullanıcıları self servise yönlendiren birleşik bir BT platformu sağlar.

96’sı Fortune 100 listesinde yer alan 40.000’den fazla müşteri, BT varlıklarını buluttan uca keşfetmek, yönetmek, güvenliğini sağlamak ve hizmet vermek ve nerede ve nasıl çalışırlarsa çalışsınlar mükemmel son kullanıcı deneyimleri sunmak için Ivanti’yi tercih ediyor.

Websitesi

Broşürler

Videolar

Ivanti Neurons for Patch Management

Talep Formu

  İsim
  E Posta
  Konu
  Mesaj
  Inforte Bilişim A.Ş. tarafından işbu form ile elde edilen kişisel verileriniz esas olarak taleplerin değerlendirilmesi ve mal/hizmet satış süreçlerinin yürütülmesi amaçlarıyla işlenebilecek ve yurt dışında yerleşik hosting firmamıza aktarılabilecektir. Mevzuat kapsamındaki haklarınız ile ilgili diğer detaylara ilişkin aydınlatma metnine buradan erişebilirsiniz.