Bize Ulaşın

+90 216 445 23 23

Dil Seçiniz

 • Türkçe
 • English
 

Infinidat

Infinidat

INFINIDAT, Infinibox High-End Veri Depolama Çözümleri, yüksek güvenilirlik ve performans ihtiyaçlarında, özellikle büyük ve karmaşık veri tipine sahip kurumsal firmaların en önemli destekçisidir. InfiniBox, sektördeki en yeni ve en gelişmiş yapay zekayı kullanan, endüstri standartlarında donanım üzerine inşa edilmiş, bir yazılım tanımlı veri depolama çözümüdür. Patentli nöral önbellek mimarisi ile, tüm veri tiplerinde ve ihtiyaçlarınızda dijital dönüşüm için gereken ölçekte sisteminizin performansına, kullanılabilirliğine ve uygun toplam sahip olma ve işletme maliyetleri ile en iyi şekilde yönetmenize yardımcı olur.

Infinibox

InfiniBox™ veri depolama çözümü, endüstri standarındaki donanım üzerine inşa edilen yenilikçi bir yazılım platformuna dayanmaktadır. InfiniBox kritik iş yükleri için 42U’luk tek kabin içerisinde, %99,99999 erişilebilirlik, yüksek performans ve sınıfında benzersiz düşük toplam satın alma maliyetlerini birlikte sunuyor. InfiniBox ile, kurumların, hem depolama maliyetlerini düşürebilir, hem de karmaşıklıkların önüne geçebilirsiniz.

Websitesi

Dokümanlar

Broşürler

Videolar

Talep Formu

  İsim

  E Posta

  Konu

  Mesaj

  Inforte Bilişim A.Ş. tarafından işbu form ile elde edilen kişisel verileriniz esas olarak taleplerin değerlendirilmesi ve mal/hizmet satış süreçlerinin yürütülmesi amaçlarıyla işlenebilecek ve yurt dışında yerleşik hosting firmamıza aktarılabilecektir. Mevzuat kapsamındaki haklarınız ile ilgili diğer detaylara ilişkin aydınlatma metnine buradan erişebilirsiniz.