Forescout CyberMDX’i Satın Aldı!

Forescout CyberMDX’i Satın Aldı!

Alanında lider olan Forescout Technologies; tıbbi cihazlar ve klinik ağlar için görünürlük ve tehdit önleme sağlayan lider bir sağlık hizmetleri siber güvenlik sağlayıcısı olan, CyberMDX’i satın aldığını duyurdu. Satın alma, Forescout’un BT, IoT, OT ve IoMT cihazlarında en geniş bağlı cihaz türleri için hazır destekte endüstri lideri konumunu daha da güçlendiriyor.

Forescout CEO’su Wael Mohamed, “Forescout, şirketin teknoloji ve satış perspektifinde her zaman odaklandığı bir pazar olan sağlık hizmetlerinde hızlı bir büyüme gösteriyor” dedi. “OT cihazları için siber güvenlik gibi, IoMT için siber güvenlik konseptleri de özel uzmanlık ve teknolojiler gerektirir. Pazar lideri platformumuza yeni yetenekler sunmaya ve Ar-Ge merkezimizi büyütmeye devam ederken; CyberMDX ekibinin Forescout’a katılmasından memnuniyet duyuyoruz.” şeklinde açıklamalarını sürdürdü.

Forescout, dünyanın en büyük kuruluşlarının çoğu tarafından cihaz görünürlüğü ve kontrolünde lider olarak tanınmakta olup, müşterilerin ağlarına bağlı tüm cihazları sürekli ve gerçek zamanlı olarak görmelerini ve ardından riskleri azaltmak için otomatik aksiyon almalarını sağlar. CyberMDX, IoMT cihazlarının görünürlüğü ve risk yönetimi için lider bir çözüm sunmaktadır. Forescout ve CyberMDX birlikte, sağlık kuruluşlarına daha iyi hizmet vermek için; IoMT cihazlarına odaklanan cihaz görünürlüğü, sınıflandırma, tehdit algılama ve olay yanıtı için kullanımı kolay, ölçeklenebilir ve aracısız bir yaklaşım sunan güçlü bir platforma sahiptir.

Inforte Satış Direktörü, Sebahat Doğu; bu satin alma ile ilgili olarak; CyberMDX’in Forescout ekibine katılmasından mutluluk duyuyoruz. CyberMDX, tüm Dünya’nın hergün hayat kurtarmak adına kullandıkları kritik sistemlerin güvence altına alınmasında ve korunmasında büyük bir öneme sahip, bu satin alma ile Forescout; globalde büyük bir fark yaratacak ve bizler de bu konseptte Inforte olarak çözümlerimizi zenginleştirmeye devam edeceğiz ve Forescout’un artan yeteneklerini müşterilerimize sunacağız.” açıklamasında bulundu.

 

Yorum yok

Yorum yaz

Yorum
İsim
E-Mail
Website

Inforte Bilişim A.Ş. tarafından işbu form ile elde edilen kişisel verileriniz esas olarak iş süreçlerimizin iyileştirilmesine yönelik çalışmaların yürütülmesi amacıyla işlenebilecek ve yurt dışında yerleşik hosting firmamıza aktarılabilecektir. Mevzuat kapsamındaki haklarınız ile ilgili diğer detaylara ilişkin aydınlatma metnine buradan erişebilirsiniz.