Bize Ulaşın

+90 216 445 23 23

Dil Seçiniz

 • Türkçe
 • English
 

Delinea

Delinea

2021 yılında Thycotic ve Centrify’ın birleşmesinden  doğan yeni marka Delinea; modern, hibrit kuruluşlar için siber güvenliği güçlendiren kesintisiz Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi (PAM) çözümlerinin lider sağlayıcısıdır. Her kullanıcıya ayrıcalıklı bir kullanıcı gibi davranılması inancıyla hareket eden firma küçük işletmelerden Fortune 500’e kadar dünya çapında 10.000’den fazla kuruluşa hizmet veriyor.

Delinea çözümleri, riski azaltmaya, uyumluluğu sağlamaya ve güvenliği basitleştirmeye yardımcı olmak için kuruluşların kritik verileri, cihazları, kodları ve bulut altyapılarını güvence altına almalarını sağlar. Delinea karmaşıklığı ortadan kaldırıp ve dünya çapında binlerce müşterisi için erişimin sınırlarını yeniden tanımlar.

Websitesi

Dokümanlar

Broşürler

Videolar

Meet Delinea

Yemek Sepeti-Delinea-Inforte Başarı Hikayesi

Türk Telekom -Delinea-Inforte Başarı Hikayesi

Talep Formu

  İsim

  E Posta

  Konu

  Mesaj

  Inforte Bilişim A.Ş. tarafından işbu form ile elde edilen kişisel verileriniz esas olarak taleplerin değerlendirilmesi ve mal/hizmet satış süreçlerinin yürütülmesi amaçlarıyla işlenebilecek ve yurt dışında yerleşik hosting firmamıza aktarılabilecektir. Mevzuat kapsamındaki haklarınız ile ilgili diğer detaylara ilişkin aydınlatma metnine buradan erişebilirsiniz.