Bize Ulaşın

+90 216 445 23 23

Dil Seçiniz

 • Türkçe
 • English
 

Centrify

Centrify

Centrify Yeni Nesil Erişimin teknolojisini kullanarak Zero Trust güvenlik mimarisine dayalı Kimlik Yönetimi Çözümleri sunar.

Kurumlar sınırları kesin olarak çizilen geleneksel ağ modelinin getirdiği “güven ama kontrol et”modeli yerine “her daim doğrulama” modeline geçerek güvenlik seviyelerini arttırmalılar – kullanıcılar, uç noktalar, ağlar, sunucular ve uygulamalar dahil olmak üzere bütün etmenlere bu yaklaşım uygulanmalıdır.

Zero Trust Güvenlik Mimarisi güvenilmeyen aktörlerin ağın hem içerisinde hem de dışarısında bulunduğu varsayımını temel alır. Bu durumda güven değişkeni denklemin tamamen dışına çıkartılmalıdır.

Centrify Zero Trust Güvenlik mimarisi kullanıcıların ve uç noktaların güvenilir olmadığını ve güvenliğin riske atılmaması için doğrulamaya tabi olmaları gerektiğini varsayar.

Centrify her bir kullanıcıyı doğrulamaya tabi tutar, cihazlarının geçerliliğini onaylar ve erişim ve yetkilerini kısıtlar. Centrify ayrıca yapay zeka ile öğrenmeyi kullanarak riskli kullanıcı hareketlerini ortaya çıkarır ve koşullu erişim izinleri verir, ayrıca bütün bunları yaparken de eşsiz kullanıcı deneyiminden ödün vermez.

Sonuç olarak, Centrify, Yeni Nesil Erişimi gücünü kullanan bir  Zero Trust güvenlik mimarisinin temellerini bu şekilde oluşturmaktadır.

Centrify’ın güvenirliği ve başarısı kanıtlanmış “Zero Trust” yaklaşımı aynı zamanda Tekli Oturum Açma (Single Sign-On -SSO), Çok Faktörlü Kimlik Doğrulama (Multi-Factor Authentication- MFA), Log Yönetim, Video Kaydı, Kurumsal Mobil Cihaz Yönetimi, Yetkili Hesap Yönetimi ve Davranış Analizi gibi çözümleri de tek bir çatı altında toplamaktadır.

Centrify, uygulama, sunucu, switch vb alt yapı sistemlerine güvenli bağlantı yöntemi ile tek bir platform altında hem lokal, hem de bulut tabanlı olarak bu yetkinliği sağlarken türünün en iyisi olan özelliklerinden feragat etmez.

Dokümanlar

Broşürler

Videolar

Talep Formu

  İsim
  E Posta
  Konu
  Mesaj
  Inforte Bilişim A.Ş. tarafından işbu form ile elde edilen kişisel verileriniz esas olarak taleplerin değerlendirilmesi ve mal/hizmet satış süreçlerinin yürütülmesi amaçlarıyla işlenebilecek ve yurt dışında yerleşik hosting firmamıza aktarılabilecektir. Mevzuat kapsamındaki haklarınız ile ilgili diğer detaylara ilişkin aydınlatma metnine buradan erişebilirsiniz.