Bunları Biliyor Musunuz?

Bunları Biliyor Musunuz?

 

  • Teknoloji ekiplerinin “her şeyi görmesi” gerekmektedir, böylece işletme “hiçbir şeyi riske atmaz”. Basitçe söylemek gerekirse, Azure VMware Çözüm ortamları da dahil olmak üzere VMware ESX, NSX ve SD-WAN dağıtımlarında ölçeklenebilen uçtan uca görünürlük sağlayan bir hizmet güvencesi çözümüne ihtiyaçları vardır.
  • NETSCOUT bu kritik ihtiyacı karşılamaktadır. NETSCOUT, Azure ve şirket içi ortamınız genelinde görünürlük elde etmek için en eksiksiz paket veri görünürlüğü çözümünü sağlamak için VMware ile önemli bir ortaklığa imza attı.
  • NETSCOUT’un nGeniusONE Hizmet Güvencesi platformu, Azure VMware Çözümünün yanı sıra şirket içi VMware ve hibrit bulut ve çoklu bulut ortamlarına zengin NETSCOUT Uyarlanabilir Hizmet Zekası (ASI) teknolojisi sunar.
  • NETSCOUT’un çözümü, BT ekiplerinin NSX veri merkezlerinde sağlık, kullanılabilirlik, güvenlik ve kullanıcı deneyimi sorunlarını daha etkin bir şekilde yönetmesini sağlar.
  • Uygulamaların performansını sürdürmek için Azure VMware Çözümü ve şirket içi NSX veri merkezlerinde hizmetlerin karşılıklı bağımlılıklarını anlayabilmek çok önemlidir. vSTREAM sanal cihazları, nGeniusONE’da tüketilen ve görüntülenen temel performans göstergeleri (KPI’ler) üretir. Tüm NETSCOUT ASI tabanlı izleme platformları, ortak bir meta veri analitiği seti sağlamak için nGeniusONE ile entegre edilmiştir.
Yorum yok

Yorum yaz

Yorum
İsim
E-Mail
Website

Inforte Bilişim A.Ş. tarafından işbu form ile elde edilen kişisel verileriniz esas olarak iş süreçlerimizin iyileştirilmesine yönelik çalışmaların yürütülmesi amacıyla işlenebilecek ve yurt dışında yerleşik hosting firmamıza aktarılabilecektir. Mevzuat kapsamındaki haklarınız ile ilgili diğer detaylara ilişkin aydınlatma metnine buradan erişebilirsiniz.