Bize Ulaşın

+90 216 445 23 23

Dil Seçiniz

  • Türkçe
  • English
 

Biz Kimiz

Biz Kimiz?

Inforte Bilişim yeni nesil bilgi güvenliği çözümlerinde uzmanlaşmış bir katma değerli distribütördür. Inforte Bilişim, iş ortaklarına yenilikçi çözümler sağlayarak ve projelerin tüm süreçlerinde onlara yardımcı olarak birlikte büyümek için büyük bir fırsat sunar. Tedarik ettiği, kendi alanında lider ürünlerde satış öncesi ve sonrası destek, lojistik, pazarlama, talep yaratma ve ürün eğitimleri gibi pek çok konuda profesyonel ekibiyle iş ortaklarını ve üreticilerini destekler.

Inforte Bilişim katma değerli bir distribütör olarak, dünyanın lider üreticilerini temsil eder;

Cybereason, yapay zeka, makine öğrenimi ve davranışsal analiz gibi teknolojileri kullanarak siber saldırıları erken tespit etmek ve müdahale etmek için tasarlanmıştır. Cybereason Defense Platform’u Cloud, OnPrem veya Air-Gapped olarak çalışabilmektedir.

2021 yılında Thycotic ve Centrify’ın birleşmesinden  doğan yeni marka Delinea; modern, hibrit kuruluşlar için siber güvenliği güçlendiren kesintisiz Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi (PAM) çözümlerinin lider sağlayıcısıdır.

ExaGrid, benzersiz bir disk önbellek teknolojisi (Landing Zone), uzun süreli saklama depose ve ölçeklendirme mimarisi ile katmanlı yedekleme depolaması sağlar. ExaGrid’in Disk Önbellek teknolojisi (Landing Zone) çok hızlı yedekleme, geri yükleme ve anında sanal makina kurtarma imkanı verir.

Yeni nesil Ağ Erişim Kontrol (NAC) çözümü ile organizasyonların sistemlerini sürekli izlemelerini ve güvenlik açıklarını ve siber saldırılarını azaltmalarını mümkün kılar.

INFINIDAT, Infinibox High-End Veri Depolama Çözümleri, yüksek güvenilirlik ve performans ihtiyaçlarında, özellikle büyük ve karmaşık veri tipine sahip kurumsal firmaların en önemli destekçisidir.

Opinnate , Network Security Policy Management / Network Güvenlik Politika Yönetimi , bir organizasyonun ağını korumak için oluşturulan güvenlik kurallarını ve prosedürlerini yönetme sürecidir.Opinnate NSPM firewall sistemleri üzerinde kural analizi, sıkılaştırma ve otomasyon işlemlerini yürütebilen yerli bir üründür.

Uyumlu Hizmet İstihbaratı (ASI) teknolojisi, Aplikasyon Performans Yönetimi (APM), Network Performans Yönetimi (NPM), gerçek zamanlı ses ve video performans yönetimi alanındaki çözümleri ile network alanında liderliğini tüm dünya çapında ispatlamış bir şirkettir.

SolarWinds, kurumların dijital dönüşümlerini hızlandırmalarını sağlamak için oluşturulmuş basit, güçlü ve güvenli BT yönetim yazılımlarının lider sağlayıcısıdır.

Kariyer

Kurulduğu günden itibaren büyümeye devam eden Inforte Bilişim’in
başarılarına katkıda bulunacak ve fark yaratacak takım arkadaşları
arıyoruz.

Bizimle birlikte başarıya koşmak istiyorsanız, başvurularınızı bekliyoruz…

BAŞVUR